Mali kreativci

Strmec: Izrada dekoracija

Strmec: Izrada dekoracija

U dobrom raspoloženju proveli smo opuštajući tjedan u uređenju našeg panoa božićnim motivima kao i izradi božićnih visuljaka koje smo ovih dana objesili po sobi dnevnog boravka. Zajedničkim snagama doprinjeli smo još većem božićnom ugođaju te potaknuli djecu na međusobnu suradnju. Sada se veselimo, molimo, pjevamo, plešemo i brojimo dane kada će nam doći Božić jer su nam srca puna radosti zbog malog Isusa koji će nam doći.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five − 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *