Vijesti

Hrv. Leskovac: Adventsko – božićni humanitarni koncert

Hrv. Leskovac: Adventsko – božićni humanitarni koncert

U osnovnoj školi Lučko već petu godinu za redom organizira se humanitarni koncert. Ove godine je i naš vrtić imao prigodu nastupati. Veselo smo se odazvali na poziv ravnatelja škole Pave Šimovića da sudjelujemo na ovakvom događaju. Skupina ,,Zvjezdice” predvođena odgajateljicama Mirnom Rosandić i Mirnom Cvetko izveli su dvije skladbe koje su izabrali a to su ,, Nikola je sveti prošao” i ,, Sretan Božić svakome”. Svojim pjevanjem i pokretima oživili su cijelu dvoranu koja ih je pratila aplauzom tokom izvedbe. :))

Sav prikupljeni prihod sa koncerta namijenjen  je dječjem domu sv. Josipa u Hrv. Leskovcu.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *