Vijesti

Belica: Treći tjedan došašća – dobra djela

Belica: Treći tjedan došašća – dobra djela

Belica: Treći tjedan došašća – dobra djela

Priprema za Božić neizostavno uključuje dobra djela. U duhu milosrđa, radosno smo posjetili štićenike Caritasove kuće Dnevni boravak djece dr. Antun Bogdan u Čakovcu, a zatim starije, bolesne mještane u neposrednoj blizini vrtića. Bilo je emocija, iznenađenja i puno radosti. Naša namjera da druge pohodimo i obradujemo uz čestitku za skori blagdan, doprinjela je našoj većoj otvorenosti za druge, suosjećanju i dubokoj zahvalnosti za sve dobro koje prepoznajemo u svojim životima i oko sebe.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

8 − one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *