Mali kreativci

Strmec: Zanimljiv tjedan odgojne skupine „Loptice“

Strmec: Zanimljiv tjedan odgojne skupine „Loptice“

Strmec: Zanimljiv tjedan odgojne skupine „Loptice“

U ponedjeljak smo posjetili kapelicu sv. Nikole u našem mjestu. Nastala je na mjestu gdje je davnih godina poplava nanijela dio kipa sv. Nikole. Jedan mještanin ga je popravio i nakon toga su seljaci sagradili kapelicu. Pjevali smo i molili sv. Nikolu za našeg slavljenika iz skupine i sve nas.
Tokom tjedna izrađivali smo dekoracije za prostor vrtića te krenuli s pripremama za Božićnu priredbu. Petak je bio rezerviran za sijanje pšenice i pripovijest o sv. Luciji.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

seventeen − 7 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *