Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Božićna pšenica

Hrv. Leskovac: Božićna pšenica

Hrv. Leskovac: Božićna pšenica

Skupina ,, Loptice” pripremala se za sijanje božićne pšenice ukrašavanjem posudica. Na posudice smo stavili nekoliko slojeva bijelih papirnatih ručnika i nakon toga na njih nalijepili ukrasne božićne motive sa salveta. U posudice smo stavili vatu i natopili je vodom. Na kraju smo stavili pšenicu i još malo zalili vodom i stavili na svijetlo i toplo mjesto u našoj sobi dnevnog boravka. Radosno iščekujemo da nam proklija i naraste do Božića.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *