Vijesti

Punat: Do pošte

Punat: Do pošte

“Plastičnim čepovima do skupih lijekova”

Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske pokrenula je projekt  pod nazivom “Plastičnim čepovima do skupih lijekova, a jaslična skupina “Bubamare” u suradnji sa svojim roditeljima, bakama, djedovima, prijateljima podražale su tu hvale vrijednu akciju. Kroz zadnje mjesece sakupljnja došao je dan da pošaljemo i prvi paket (u pripremi su još dva paketa) te smo time i jučer posjetili našu poštu. Na putu do pošte prošetali smo se rivom, pogledali da li ima u moru ribica, divili se velikoj božićnoj jelki (a posebno su nas se dojmile velike ukrsne kuglice koje smo naravno morali istražiti ručicama :) te mahali i pozdravljali bake i djedove naših jasličnih prijatelja. Dolaskom u poštu predali smo veliki paket, ali i istražili zanimljivosti pošte. Unatoč pravom tmurnom jesenjem danu mi smo se odlično zabavili u našoj šetnji :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *