Vijesti

Strmec: Izrada adventskih vijenaca i naš adventski kalendar

Strmec: Izrada adventskih vijenaca i naš adventski kalendar

Adventskom radionicom  pridružili smo se humanitarnoj akciji Vrtića Sv. Male Terezije pomoći vrtiću u Jafi blizu grada Nazareta u Svetoj Zemlji. Kratkom prezentacijom približili smo roditeljima teški položaj kršćana, kršćanskih vrtića i škola u Svetoj zemlji. Zamolili smo ih da svatko prema svojim mogućnostima, kupnjom adventskog vijenca sudjeluje u ovoj akciji. Vijence su izrađivali roditelji s djecom, i nakon izložbe ih kupili. Veliko hvala svima.

U skupini “Loptice” izradili smo svoj adventski kalendar – čekamo Isusov Dolazak

Okitili smo borovu grančicu danima pred Božić (kuglica u kojoj je ime jednog djeteta skupine i lizalica) molit ćemo svaki dan za jedno dijete i njegovu obitelj.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

11 + 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *