Mali kreativci

Hrvatski Leskovac: Ususret adventu

Hrvatski Leskovac: Ususret adventu

Hrvatski Leskovac: Ususret adventu

U utorak 24.11.2015. imali smo adventsku radionicu na kojoj su sudjelovali roditelji iz obje skupine. Izrađivali su se vijenci zajedno s djecom. Bilo je radosno, zabavno a nadasve kreativno što možete vidjeti u galeriji slika.

Tom prigodom smo također prikupljali dobrovoljni prilog za jedan vrtić u Svetoj zemlji. Ta akcija je u sklopu našeg projekta zajedno s Isusom u njegovoj domovini.

Zahvaljujemo se od srca svim roditeljima koji su se odazvali na radionicu kao i onima koji su dali svoj prilog. :))

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

ten + 19 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *