Mali kreativci

Belica: adventska radionica

Belica: adventska radionica

Belica: adventska radionica

Okupili smo se u lijepom zajedništvu kako bismo izradili adventski vijenac sa svojim djetetom, a također i prigodne rukotvorine za božićni sajam. Kreativnosti, ideja i dobrog raspoloženja bilo je kako u malih, tako i u velikih kreativaca. Među bogatom ponudom materijala, svatko je pronašao nadahnuće, a dobre volje i motivacije nije nedostajalo. Djeca su se jednako angažirano uključila, istraživala, kombinirala i izrazila, prije svega, veliku otvorenost za novo, drukčije i nesvakidašnje.

Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

11 + 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *