Mali kreativci

Strmec: Ježić

Strmec: Ježić

Atmosfera ispunjena zadovoljstvom i radošću i dalje je prisutna. Uz brojne jesenske aktivnosti, pažnju djece posebno je privukao igrokaz ježića i vjeverice koji nas je potaknuo na zajedničko istraživanje, stvaranje, učenje, druženje i igru. Upoznali smo se sa životinjama i šumskim plodovima u jesen. Aktivnosti koje su dugo zaokupile pozornost djece, a imale vrlo povoljan učinak na razvoj njihove koncentracije i fine motorike bilo je modeliranje glinamolom (izrada ježića) i likovno izražavanje temperom (bojanje ježeve kućice).

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

13 − six =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *