Mali kreativci

Punat: Kraljica voća – jabuka

Punat: Kraljica voća – jabuka

Punat: Kraljica voća – jabuka

Jabuka je čudesno voće. S pravom je dobila laskavi epitet kraljice voća! Kraljica ne samo zimskog voća već i svih godišnjih doba. Za jabuku je poznato da je hranjiva i ljekovita biljka.

Oduvijek simbolizira neke bitne trenutke u životu i zajedništvu. Djeci su prvi crteži inspirirani upravo raskošnim stablom jabuke. Uopće, jabuka je kroz čitavu povijest neiscrpan motiv različitih umjetnika što i mi potvrđujemo našom galerijom slika :)

P.S. Ukoliko prije spavanja pojedete jednu jabuku, imat ćete miran i ugodan san.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eleven − one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *