Vijesti

Hrv. Leskovac: Posjet Hrvatskom katoličkom radiu

Hrv. Leskovac: Posjet Hrvatskom katoličkom radiu

Hrv. Leskovac: Posjet Hrvatskom katoličkom radiu

U četvrtak 12.11.2015. na poziv našeg tate iz vrtića gosp. Ante Mikića glavnog urednika HKR-a posjetili smo radio stanicu Hrvatskog katoličkog radia. Tata Ante nas je upoznao s radom radija. Pokazao nam je sve prostorije u kojima se radi, snima i emitiraju emisije uživo. Prigodom našeg posjeta i naš vrtić su snimili. Molili su nas da im nešto otpjevamo. Tom prigodom djeca su uživo mogla čuti sebe kako su pjevali. Djeci je bilo jako zanimljivo i svi su htjeli vidjeti i dodirnuti elektroniku i određene uređaje koji se nalaze u studiju. Snimljenu pjesmu ,,Mi želimo uzdić Isusa” pustit će u eter u subotu 14.11.2015. u emisiji ,,Školski sandučić” u 11:00 sati.

Još jednom veliko HVALA cijeloj ekipi HKR-a koja nas je srdačno dočekala i ugostila!!

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

seven + 10 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *