Mali kreativci

Punat: Džem iz jaslica

Punat: Džem iz jaslica

Punat: Džem iz jaslica

Djeca su se složila – jabuke su najukusnije voće! Jabuke su pune vitamina, minerala, prehrambenih vlakana i voćnih kiselina. Obiluju vitaminima C, A, B1, B2, B6 te mineralima kalijem, kalcijem, magnezijem i željezom. Najviše ih vole konzumirati oguljene i narezane kao zdravu grickalicu…ali naravno, vole ih jesti i u kolačima kao i u pekmezu i džemu. Uz zabavno rezanje i malu konzumaciju jabuka (da se uvjerimo :) da su dobre), te uz ostale sastojke ubrzo je nastao naš domaći džem od jabuka na kojeg smo bili jako ponosni.

Kad se male ruke slože, sve se može, sve se može!

Kategorija Mali kreativci
Tagovi , ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eighteen − 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *