Mali kreativci

Punat: Istražujemo jesen

Punat: Istražujemo jesen

Punat: Istražujemo jesen

Svako godišnje doba, pa tako i ovo, malim “Bubamarama” velika je inspiracija za mnoge aktivnosti. Jesen je puna plodova i darova koji svakodnevno prolaze kroz znatiželjne dječje ruke. Imali smo tako prilike upoznati (opipom, okusom i mirisom) plodove iz našeg (morskog) kraja, kao i iz kontinentalnog. Djeca plodove koriste u igri, učenju, likovnom izražavanju, dekoriranju cijelog prostora jaslica.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eleven − nine =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *