Vijesti

Strmec: Tko je moj nebeski zaštitnik?

Strmec: Tko je moj nebeski zaštitnik?

Strmec: Tko je moj nebeski zaštitnik?

Ove godine proslava Svih svetih nastavit će se kroz godinu slaveći naše imendane. Nakon upoznavanja s hrvatskim svecima, igrajući memory, upoznavali smo i druge svece, čitali slikovnicu: Sveci Europe, ukrasili pano svetaca. Svatko od nas ima osim Anđela čuvara i svog sveca. Dogovorili smo s roditeljima domaću zadaću: pronaći sveca čije ime nosim, kome ću se utjecati u zagovor… Dogovor s predškolcima je napravit ćemo knjigu naših zaštitnika, potražiti slike svetaca i napraviti im okvire od slanog tijesta, igara s tijestom nikada dosta. Sveti naši zaštitnici molite za nas.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × five =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *