Vijesti

Belica: Dani kruha i zahvalnosti

Belica: Dani kruha i zahvalnosti

U nedjelju 4.10.2015. proslavili smo Dane kruha na razini općine Belica. Uz veliku pomoć roditelja, vrtić smo predstavili lijepo i bogato formiranim štandom. Roditelji, pa i mnoge bake, iskazali su se vrijednim rukama, raznovrsnim plodovima, ukusnim kolačima, i najvažnije dobrom voljom! Djeca su također dala svoj doprinos prigodnim nastupom u narodnim nošnjama. Zajedno sa župnom zajednicom, slavili smo sv. Misu, a nakon blagoslova uslijedilo je slatko druženje uz najraznovrsnije slastice.

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

7 − three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *