Vijesti

Punat: Sveta Mala Terezija – Dan vrtića

Punat: Sveta Mala Terezija – Dan vrtića

Punat: Sveta Mala Terezija – Dan vrtića

01.10. kao i svake godine, pa tako i ove, za nas je poseban dan. Blagdan je sv. Male Terezije, a i ujedno i Dan našega vrtića. Pjesmom, svirkom i plesom započeli smo ovaj poseban dan nestrpljivo iščekujući kad će nam u goste doći naši veliki prijatelji iz općinskog vrtića “Lastavica”. Veselimo se svakom novom susretu, igri, pjevanju i plesu sa njima. Prijepodnevno druženje završili smo pjesmom sv. Maloj Tereziji u našoj kućnoj kapeli, a slavlje smo nastavili poslijepodne zajedničkom svetom Misom koju je predvodio vlč. Zvonimir Badurina Dudić zajedno sa našim župnikom vlč. Ivicom Kordićem. Sveta Misa započela je pozdravom sv. Male Terezije i Anđela, a nastavljena animacijom naših najmlađih pjesmom, te završena posvetom ruža. Naše mame su i ove godine bile jako vrijedne te su sveprisutne počastile prefinim kolačima kojima smo se počastili po izlasku iz crkve.

“Upamti da u Božjim očima ništa nije maleno. Sve što činiš, čini s ljubavlju.” (sv. Mala Terezija)

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eleven − 6 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *