Vijesti

Hrv.Leskovac: sv. Misa

Hrv.Leskovac: sv. Misa

Hrv.Leskovac: sv. Misa

U četvrtak 10. rujna u 10:00 sati imali smo sv. Misu u našoj kapeli sv. Josipa koju je predslavio vlč. Tomislav Kralj. Molili smo Gospodina da na početku nove pedagoške godine blagoslovi naš rad i da nam udijeli potrebne milosti. Također smo zazvali Duha Svetoga da bdije nad nama i da nas vodi svojim Duhom u svemu što ćemo raditi. Zahvalni Gospodinu za sve primljene darove izmolili smo molitvu “Očenaš” i  preporučili smo mu sve svoje molitve i nakane koje nosimo u svojim srcima. :) :) :)

Zahvaljujemo se vlč. Tomislavu na raspoloživosti i suradnji što nam dođe imati sv. Misu!

HVALA KLIČU SRCA MALA!!! :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

fourteen + 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *