Vijesti

Belica: Olimpijski dan

Belica: Olimpijski dan

Hrvatski olimpijski dan u našem smo vrtiću obilježili vrlo zabavno. Upoznali smo se s olimpijskom zastavom,koju smo vrlo lako izradili. Nakon zagrijavanja jutarnjom tjelovježbom, uslijedio je mimohod i predstavljanje hrabrih sportaša. Potom predaja zastava malim navijačima i natjecateljski dio. Snagu i motoričke vještine odmjeravali smo u tri discipline: skakanje preko prepreka, štafetna igra i povlačenje užeta. Uz veliki angažman u savladavanju motoričkih zadataka, ponašali smo se prijateljski prihvaćajući svaki uspjeh, radujući se s prijateljima. Na kraju smo slatko nagradili sve hrabre sportaše, kao i našu malu publiku. Čestitamo svima na hrabrom i veselom sportskom druženju!!!

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *