Roditelji

Punat: Oproštaj

Punat: Oproštaj

Punat: Oproštaj

Još jedna godina je za nama, oproštaj od još jedne predivne generacije. Završno druženje započeli smo kratkim uvodnim govorom naše s. Andreje koja je našim “velikim” uskoro budućim vrtićarcima podjelila zaslužene diplome, medaljice, diplomske kapice kao i mape sa likovnim radovima. Uslijedilo je malo razgibavanje roditelja :) naravno kroz igru: utrke mama i tata tko će prvi prenijeti svijećicu a da se ne ugasi, ples s balonima kao i glazbene stolice gdje smo se posebno zabavili i nasmijali. A potom je uslijedilo ugodno osvježenje sladoledom kojim su nas počastili naši diplomirani jasličari.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eleven + 19 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *