Mali kreativci

Punat: Jedrilice

Punat: Jedrilice

Kormilar

Kad budem velik
kormilar ću biti,
brodom bijelim
ja ću zaploviti.

Mene želja prati
od najmlađih dana
da zaplovim brodom
preko oceana.

Obići ću mnoge
gradove i luke,
svakom prijatelju
ja ću pružit ruke

Prilikom jedne šetnje uz more ugledali smo mnoštvo prekrasnih jedrilica kako plove našom dragom te smo ih i sami odlučili naslikati i napraviti. Možemo vam reći da nam je bilo jako zabavno, šareno i jako škakljivo :)

Kategorija Mali kreativci
Tagovi , ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *