Vijesti

Hrv. Leskovac: Škola rolanja

Hrv. Leskovac: Škola rolanja

Hrv. Leskovac: Škola rolanja

I ove godine od 9.6.- 18.6. 2015  ,,Mali sportaši” održali su školu  rolanja u našem vrtiću.

Rolanje je sport koji skladno razvija motoričke sposobnosti s naglaskom na ravnotežu i koordinaciju i upravo je zbog toga idealan izbor za djecu predškolske dobi. Osim što razvija navedene sposobnosti, rolanje je vrlo zabavno, popularno i zdravo.

Čestitamo našim polaznicima škole rolanja na uspješno svladanim vještinama. :) :) :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

18 + fifteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *