Vijesti

Hrv. Leskovac:,,Dani Hrv. Leskovca”

Hrv. Leskovac:,,Dani Hrv. Leskovca”

Hrv. Leskovac:,,Dani Hrv. Leskovca”

U subotu 13.lipnja 2015. god. održani su dani Hrvatskog Leskovca. Naš vrtić nastupao je u zabavnom programu koji je započeo u 12:00 h. Starija skupina ,,Zvjezdice”  je pjesmom i plesom u narodnim nošnjama predstavila naš vrtić.

Jako smo ponosni na njih!! :) :) :)

Od srca veliko hvala roditeljima što su izdvojili vrijeme i svojim prisustvom uzveličali ovaj skup.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five + fourteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *