Vijesti

Punat: Prijateljstvo iz Doma

Punat: Prijateljstvo iz Doma

Prošlog tjedna jedno prijepodne proveli smo sa velikim prijateljima iz Kuće sv. Terezije od Malog Isusa za nezbrinutu djecu Zagreb, koji su došli u naše malo mjesto na odmor, u općinskom parkiću. Kao pravi veliki prijatelji došli su po nas u naš vrtić te držeći nas za ruke i pazeći u prometu sigurno doveli do parka gdje smo se igrali. Bilo je tu zajednčkog ljuljanja, klackanja, spuštanja niz tobogan, pronalazak bubamare, susret sa psićem, a i čašćenja omiljenim  “KiKi” bombonima :)

Za kraj možemo jedino reći: “Pravi je prijatelj poput djeteline s četiri lista: potrebna je velika sreća da se pronađe, a mi smo vas pronašli!!!! <3

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 + seven =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *