Mali kreativci

Hrv. Leskovac:,,Pauk Oto”

Hrv. Leskovac:,,Pauk Oto”

Hrv. Leskovac:,,Pauk Oto”

 

Priča je to o simpatičnom malom pauku koji živi u podrumu i mašta o vanjskom svijetu u kojem još nikad nije bio. Jedina veza s vanjskim predivnim svijetom  je njegov prijatelj vjetar koji mu donosi vijesti izvana i njiše njegove prekrasne mreže koje su kao čipke kojima je mali pauk očaran. On ima jednu posebnu škrinju s blagom, a upravo je to ono što je Karlu potpuno zaokupilo i zainteresiralo jer i ona ima škrinjicu s blagom u kojoj drži šminke. Jednoga dana vjetar nije došao, a pauk ga je odlučio potražiti i tako uzima svoje blago i kreće njegova pustolovina.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eight + six =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *