Mali kreativci

Hrv. Leskovac: III. Večer dječjeg folklora u OŠ Lučko

Hrv. Leskovac: III. Večer dječjeg folklora u OŠ Lučko

Hrv. Leskovac: III. Večer dječjeg folklora u OŠ Lučko

Ove smo godine dobili priliku na večeri dječjeg folklora u OŠ Lučko dati svoj doprinos kulturnoj baštini našeg kraja, u kojem živimo, te svima pokazati kako kroz pjesmu i ples njegujemo našu tradiciju. Tata Šimović, koji je ujedno i ravnatelj škole srdačno nas je pozvao na sudjelovanje u ovako lijepom i važnom događaju. Posebno nas je iznenadila činjenica da su nastupali profesionalni KUD-ovi, te da smo bili jedini amateri. Popraćeni  gromoglasnim pljeskom, pokazali smo što znamo, te svima dali barem djelić ljubavi koju gajimo prema folkloru i tradicijskim igrama. Za zaslužen trud dobili smo zahvalnicu, te bili počašćeni okrijepom nakon nastupa.  Možemo reći samo jedno: zahvalni smo tati Šimoviću što nam je omogućio prisustvovanje ovakvom skupu i dobili još veći poticaj da još više njegujemo baštinu.

Radujemo se sudjelovanju na IV. večeri dječjeg folklora 2016. godine :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 + 11 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *