Vijesti

Belica: Sretan Majčin dan

Belica: Sretan Majčin dan

“Suncem svojim mama će te zvati,
ljubav svojoj djeci svu će ona dati.
Mama je mama, ma kako se zvala
ne zaboravi joj reći VOLIM TE i HVALA!”
U nedjelju smo se okupili na Euharistiju da proslavimo Majčin dan. Pod zaštitom Blažene Djevice Marije, molili smo za mame, ali i tate.Zahvalili smo im pjesmom i stihovima i malim darom velika srca-veseli cvijet koji smo napravili baš za svoju mamu!

Kategorija Vijesti
Tagovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three + 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *