Roditelji

Punat: Dan obitelji

Punat: Dan obitelji

15. svibnja obilježava se Međunarodni dan obitelji, kojim se odražava vrijednost obitelji kao čvrste zajednice muža, žene i djece, u kojoj se na poseban način trebaju zrcaliti sve životne kvalitete. Obitelj je temeljna i najvažnija stanica i društva i Crkve, ona koja ima potencijal izgrađivati svu životnu zbilju i svojom kvalitetom mijenjati sve na dobro.

Veoma je važno, posvetiti obitelji posebnu pozornost, nastojati kroz odgoj i razne druge poticajne modele prenositi na mlade oduševljenje i želju za osnivanjem istinske bračne i obiteljske zajednice,  koja će biti utemeljena u čvrstim  općeljudskim i kršćanskim vrijednostima.

Povodom Dana obitelji organizirali smo popodnevno druženje sa našim “bivšim” i sadašnjim roditeljima, prijateljima iz općinskog vrtića “Lastavica” kao i našim župnikom vlč. Ivicom Kordićem. Naša obitelj druženje je započela svetom misom koju je naravno predvodio naš župnik, a roditelji su ju animirali. Unatoč lošijem vremenu, veselo druženje proveli smo u dvorištu naših jaslica. Vrijedne mame bile su zadužene za pripremu salata, dok su očevi bili majstori od roštilja 😉

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *