Mali kreativci

Punat: Dan planete Zemlje

Punat: Dan planete Zemlje

Dan planete Zemlje ili Dan Zemlje  obilježava se 22. travnja u više od 150 zemalja širom svijeta. Namjera je da se ljude širom svijeta podsjeti u kakvom je stanju priroda planete na kojoj žive, kao i da se stanovništvu ukaže na probleme ekosistema, na zagađenje naseljenih mjesta i na to kako poboljšati kvalitetu životne sredine. 

Tako smo i mi, posebno ovaj tjedan, aktivnosti posvetili našoj planeti kako bi od najmanjih nogu pokrenuli svijest o očuvanju okoline i o brizi za nju :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

nineteen − ten =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *