Mali kreativci

Belica: Dan Planeta Zemlje

Belica: Dan Planeta Zemlje

Belica: Dan Planeta Zemlje

Danima smo se pripremali za taj dan kojeg smo nazvali rođendanom naše Zemlje te smo ga proslavili šetnjom kroz naše Beličko polje gdje smo se najprije malo počastili, a zatim puno, puno, puno trčali. Danima smo proučavali karte i globus te čitali slikovnice. Dotaknuli smo se također i problema zagađivanja te se dogovorili kako ćemo upozoravati druge na to, a sami ćemo ukoliko vidimo papirić na tlu, podići ga i baciti u koš.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 + 16 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *