Vijesti

Hrv. Leskovac: ,,Uskrsna priča”

Hrv. Leskovac: ,,Uskrsna priča”

Hrv. Leskovac: ,,Uskrsna priča”

U utorak 14.4.2015. naš vrtić bio je na izletu. Zajedno s prijateljima iz našeg vrtića u Strmcu uputili smo se u Čazmu na imanje obitelji Salaj. Imanje je već poznato po Božićnoj priči, a unatrag tri godine pripremaju i ,, Uskrsnu priču” koju smo mi odlučili posjetiti i vidjeti. Bilo je puno uskrsnih pisanica, zečeva, pilića, koka, te veliki pijetao. Žabe su bile najviše atraktivne. Svojim kreketanjem javljale su se iz vode te su nasmijavale djecu. Vidjeli smo i stari mlin te puno raznolikog bilja posađenog na imanju. Šećer na kraju bio je ,,Štrumfograd” sa štrumfovima  koji je oduševio svu djecu. Nakon razgledavanja djeca su uživala na obližnjem igralištu te su se počastili grickalicama i slatkišima. :))

Slike će još detaljnije dočarati atmosferu i radost svih prisutnih!!! :):)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *