Mali kreativci

Punat: Uskrs

Punat: Uskrs

Blagdan Uskrsa u našem vrtiću obilježili smo prigodnim aktivnostima s djecom. Za nadolazeće blagdane pripremali smo  izradom  košarica, čestitki kao i kolačića te ukrasa za stvaranje blagdanskog ozračja u vrtiću, ali i aktivnostima koje su djecu poticale na darivanje, dijeljenje i međusobnu suradnju (posjet starijim osobama te čestitanje blagdana).

Jedna od djetetovih potreba, a i njegovih prava je aktivno sudjelovanje u događanjima u obitelji ili vrtićkoj skupini.
Kroz naše aktivnosti želimo djetetu pomoći da razumije zbivanja uoči Uskrsa kroz svakodnevni djetetov i naš život. Simboli koji prate korizmeno vrijeme i pripreme za Veliki tjedan, pomažu djetetu da doživi taj blagdan života.

Kategorija Mali kreativci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

seventeen + sixteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *