Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Isusov ulazak u Jeruzalem – Cvjetnica

Hrv. Leskovac: Isusov ulazak u Jeruzalem – Cvjetnica

Hrv. Leskovac: Isusov ulazak u Jeruzalem – Cvjetnica

Cilj aktivnosti bio nam je potaknuti kod djece osjećaj radosti i mira u susretu s Isusom kao svemoćnim kraljem. Započeli smo aktivnosti umivanjem lica u vodi s cvijećem, nakon čega je uslijedilo pripovijedanje biblijskog događaja Isusova ulaska u Jeruzalem. Prema karti Jeruzalema gradili smo zidine drvenim kockama, a najzanimljiviji dio bio je dramatizacija događaja uz radosno klicanje ,, Hosana sinu Davidovu”!!!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

one × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *