Mali kreativci

Hrv. Leskovac: Uskrsna radionica i druženje

Hrv. Leskovac: Uskrsna radionica i druženje

Hrv. Leskovac: Uskrsna radionica i druženje

U skupini ,, Loptice” u srijedu 25.3.2015. imali smo uskrsnu radionicu i druženje. Bilo je jako lijepo i na obostranu radost djece i roditelja.Djeca su uživala u prisustvu roditelja i zajedno s njima ukrašavali su  jaja te izrađivali razne ukrase . Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su se odazvali i svojom prisutnošću i kreativnošću  obogatili naš vrtić.   Velika pohvala malim i velikim ,,Lopticama” :) :) :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

five × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *