Stručno usavršavanje

Belica: Duhovne vježbe na Veternici

Belica: Duhovne vježbe na Veternici

Belica: Duhovne vježbe na Veternici

U subotu 21.04.2015. odgajateljice su sudjelovale na duhovnim vježbama za odgajateljice u vjeri Varaždinske biskupije na Veternici. Susret je bio bogat sadržajima; predavanja vlč. Damjana Korena, ravnatelja Duhovnog centra i predstojnika Katehetskog ureda, prilika za sakrament pomirenja, vrijeme za osobnu molitvu u šutnji, Križni put, a na kraju smo završili sa sv. Misom.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

17 − four =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *