Vijesti

Belica: Hodočašće sv. Tereziji Avilskoj

Belica: Hodočašće sv. Tereziji Avilskoj

Belica: Hodočašće sv. Tereziji Avilskoj

U četvrtak 19.04.2015. zaputili smo se na hodočašće u Hrvatski Leskovac gdje smo se poklonili relikvijama naše karmelske svetice sv. Terezije Avilske. Djeca su to nazvala izletom jer su se neki po prvi puta vozili autobusom te išli bez roditelja, a najvažnija stvar je bila što potrpati u torbe. Domaćini su nas toplo dočekali i poigrali se s nama, a mi smo bili oduševljeni njihovim igralištem i igračkama kakve nemamo u našem vrtiću. U kapelici smo se pomolili našoj svetici, a na otvorenom prošli Križni put.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *