Mali kreativci

Zagreb: Posjet fakultetu

Zagreb: Posjet fakultetu

Zagreb: Posjet fakultetu

Posjetili smo Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije. Povodom Dana otvorenih vrata eksperimentirali smo u Zavodu za organsku kemiju. Ljubazni djelatnici fakulteta pokazali su nam zabavne i poučne eksperimente u kemiji. Bili smo na radionici slaganja modela molekula, promatrali smo mikroskopom, u laboratoriju provodili eksperimente, stvarali smo dugu na kemijskom stolu, destilirali…

Zahvaljujemo Mami Malić što nas je ugostila.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

15 − one =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *