Mali kreativci

Zagreb: Posjet stomatologu

Zagreb: Posjet stomatologu

Zagreb: Posjet stomatologu

U njegova usta naselila su se dva sićušna mala stvorenja po imenu Gric i Grec. Tko su oni? Što oni rade? To su dvije malene bakterije, koje se hrane slatkišima, bombonima i ostalom hranom koja zaostaje na zubima ako se dobro ne očiste i ne operu. Njih ne možemo vidjeti prostim okom, već samo velikim povećalom. Oni žive samo od slatkiša, neće jesti mrkvu, jabuke, meso, ribe i ostalu zdravu hranu.

Ljubica Vranić, Salih Isaac

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 × 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *