Vijesti

Belica: Maškori

Belica: Maškori

Belica: Maškori

U nedjelju 14.02.2015, smo po starom dobrom običaju sudjelovali u Fašničkoj povorci u Belici, dok smo u ponedjeljak i utorak imali svoju internu povorku po obližnjim ulicama gdje su nas dočekivali dragi ljudi i častili nas sa grickalicama i slatkišima.
Kostime bojica radili su roditelji sami te se iz priloženoga vidi koliko truda su uložili u izradu. Djeca su bila kao i uvijek odlično raspoložena te su izdržali (ne)naporan put sva tri dana.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 − 1 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *