Roditelji

Split: Susret s mamom trudnicom u ozračju očekivanja Božića

Split: Susret s mamom trudnicom u ozračju očekivanja Božića

Tražeći način kako približiti djeci otajstvo Božića u ozračju radosnog iščekivanja na primjeren način, u mješovitoj skupini „Mravi“ krenuli smo od životnog iskustva – u goste smo pozvali majku našeg prijatelja koja će uskoro roditi dijete. Tijekom ugodnog druženja uz slikovnicu R. Doman „Anđeo u vodi“, koju toplo preporučujemo, djeca koja imaju mlađu braću, sestre ili rođake dijelila su svoja iskustva o bebama, a sve što nam nije bilo jasno, pitali smo gošću. Na koncu su svi poželjeli prinove u svojim obiteljima…

Objavljeno
Kategorija Roditelji
Tagovi ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

three × 5 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *