Vijesti

Split: Božićni blagoslov

Split: Božićni blagoslov

U pratnji raspjevanih sestara karmelićanki, splitsku podružnicu smještenu u župi sv. Leopolda Bogdana Mandića na Sirobuji, pohodio je dugogodišnji župnik don Josip Delaš. Župnik je predvodio blagoslovnu molitvu za djecu, časne sestre i djelatnice dječjeg vrtića pa, vidjevši kako djeca složno mole, po svom dobrom običaju, sve nazočne počastio bombonima.

Združeni molitvom, namirisani tamjanom te poškropljeni blagoslovljenom vodom u 2015. godini nastavljamo rasti u dobi, milosti i mudrosti.

 

Objavljeno
Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

four × 3 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *