Roditelji

Punat: Božićna radionica

Punat: Božićna radionica

Prosinac je najradosniji mjesec u godini, mjesec mira, ljubavi, praštanja, zajedništva i iščekivanja Božića. Radostan je za djecu, ali i za odrasle. Sve aktivnosti u vrtiću su usmjerene na pripreme za taj veliki blagdan. Započeli smo izradom adventskog vijenaca koji su nam krasili prostor garderobe  i dnevnog boravka oko kojeg smo se svako popodne prije podnevna odmora okupljali u zajedničkoj molitvi, pjesmi brojeći svijeće koje palimo. Posjetio nas je naš omiljeni svetac, sveti Nikola, a za sv. Luciju sijali smo pšenicu. Kao šećer na kraju održali smo zajedničku božićnu radionicu djece i roditelja gdje smo u dobrom raspoloženju proveli opuštajuće vrijeme, gdje su roditelji pokazali svu svoju kreativnost u izradi božićnih zvona (sa ispisanim djetetovim imenom na glagoljici), anđele od plastičnih boca, komušine, te štalice od čačkalica :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 + 13 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *