Vijesti

Sveti Nikola u Splitu

Sveti Nikola u Splitu

Na našu veliku radost, sveti Nikola je ove godine došao dan ranije no obično. Nestrpljivo smo iščekivali njegov posjet gledajući kroz prozor i osluškujući zvuk zvončića. Dočekali smo ga pjesmom i glasnim pljeskom. Sveti Nikola nam je pričao o svom životi, djeci kojoj pomaže, pomorcima koje čuva te Isusu kojeg voli iznad svega. U njegovoj zlatnoj knjizi je pisalo da smo svi bili dobri pa smo primili zaslužene darove.

Uz pjesmu, ples i slatkiše, zajedno smo slavili, a potom je sveti Nikola nastavio obilaziti i darivati dobru djecu. Već smo zakazali sljedeći susret za godinu dana, a vi se sami uvjerite kako lijepo nam je bilo. ☺

Kategorija Vijesti
Tagovi ,

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

4 × two =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *