Vijesti

Klaun Čupko u Splitu

Klaun Čupko u Splitu

Klaun Čupko iz „Dječje čarobne scene“  je 17.11.2014. po treći put posjetio splitsku podružnicu te izveo autorsku predstavu „Što ću biti kad odrastem“. Djeca su kroz priču, pjesmu i trikove upoznata s različitim zanimanjima, a po završetku su darivana prigodnim DVD-om.

Predstava je poslužila odgojiteljicama kao poticaj za kreiranje tjednog plana o zanimanjima, kako onima roditelja, tako i onima o kojima djeca maštaju.

Kako smo se proveli na predstavi, pogledajte sami! 😀

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

1 × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *