Mali kreativci

Hrv.Leskovac: Stručni skup: “Jesenska katehetska škola”

Hrv.Leskovac: Stručni skup: “Jesenska katehetska škola”

Svake godine u 11.mjesecu održava se “Jesenska katehetska škola” – stručni skup za odgajatelje u vjeri u predškolskim ustanovama. Ove godine tema  je bila: Kulturna baština u vjerskom odgoju. Kroz predavanja i prigodne radionice na tu temu obogatili smo se novim idejama i sadržajima kojima ćemo se koristiti kroz ovu pedagošku godinu u kojoj nam je zadaća tradicija i kulturna baština. Djeca iz našeg vrtića imala su čast otvoriti ovaj stručni skup tradicijskim plesom i pjesmom. Predstavili su dječje tradicijske igre i plesove iz Međimurja. Pohvale i čestitke stizale su sa svih strana od biskupa, odgojitelja, roditelja, baka i djedova. Bravo maleni!

Zahvaljujemo se roditeljima na suradnji u organizaciji. :)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

2 × three =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *