Mali kreativci

Punat: Kolač od mandarina

Punat: Kolač od mandarina

Punat: Kolač od mandarina

Naše male “Bubamare” prošlog tjedna krenule su u novi let istraživanja. Sa jeseni su nam stigle i omiljene nam mandarine. Da bi smo ih učinili malo slađima nego što jesu odlučili smo napraviti kolač od mandarina. A za njegovu izradu pripremali smo se i danima unaprijed uvježbavajući guljenje kore kao i istražujući okusom koje od njih su najslađe, a time i najpogodije za naš kolač. U izradi su sudjelovale sve male bubamare od guljenja kore pa do stavljanja gotovog biskvita u pećnicu, ali ipak najlakši dio izrade kolača bila je ipak sama degustacija :)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

5 − 2 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *