Mali kreativci

Strmec: Upoznavanje glazbenih instrumenata

Strmec: Upoznavanje glazbenih instrumenata

Mješovita jaslička skupina

U skupini smo upoznavali glazbala : tamburicu, ukulele, gitaru,sintesajzer i zvečke. Slušali smo njihov zvuk, izvodili brojalice na njima, pjevali uz njih, pokušali ih svirati. Ocrtali smo njihove obrise i zalijepili ih na zid kako ne bi zaboravili kako izgledaju.

Ovom vrstom aktivnosti željeli smo dodatno potaknuti interes za glazbu i ljubav za sve instrumente što su djeca spontano i s veseljem prihvatila.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

15 + 12 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *