Vijesti

Belica: Lino višeboj

Belica: Lino višeboj

Belica: Lino višeboj

U četvrtak 30.10.2014., sudjelovali smo kao navijači i podrška s tribina u natjecanju „Lino višeboj“ koje je održano u sportskoj dvorani OŠ Belica. Natjecala su se djeca viših razreda u različitim disciplinama i igrama – pucanje na gol, bacanje u koš, skok u dalj s mjesta, štafeta, skakanje u vreći, potezanje užeta… Djeca su bila uzbuđena jer smo prolazili kroz školu, a vidjeli su i neke svoje prijatelje, bivše vrtićance. Bio je prisutan i maskota Lino, koji je cijelo vrijeme nešto radio na parketu. Kad smo došli, dobili smo rekvizite za navijanje, a na odlasku smo dobili slatki poklon – male Linolade.

Kategorija Vijesti

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

eighteen + thirteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *