Mali kreativci

Punat: Ulika

Punat: Ulika

Punat: Ulika

 

Teško je zamisliti more, a ne prizvati sjećanje na okus maslina i maslinovog ulja. Maslina je vrlo cijenjena u našoj puntarskoj kuhinji, pa se već tradicionalno i ove godine u našem mjestu održavaju Dani maslina (manifestacija gdje turisti sudjeluju u berbi maslina, a potom im se poslužuje težačka hrana, a u restoranima poslužuje hrana obogaćena maslinama). Tako smo i mi nastavili svoju tradiciju posjeta masliniku, ove godine u našem susjedstvu kod obitelji Žic, nakon kojeg smo i mi “posadili” ovo jedinstveno stablo našega mediterana u prostorijama naših jaslica te pobrali ostale ulike :)

Kategorija Mali kreativci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

18 − thirteen =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *