Mali kreativci

Split: Povuci, potegni

Split: Povuci, potegni

U mješovitoj skupini „Mravi“, nakon manipulacije malenim i laganim sjemenkama, na red je došla velika i teška tikva. Jedni su ju nazvali tikva, drugi bundeva, treći lubenica.

Od istraživanja naizgled obične tikve svim osjetilima, preko aktiviranja mašte nagađanjem o njenoj unutrašnjosti i govornog izražavanja, djeca su došla do dogovaranja i suradnje prilikom dijeljenja lutaka, te pamćenja radnje i redoslijeda likova u priči.

Netko mudar je napisao: „Kad vidim kakve posljedice proizlaze iz malih stvari, sklon sam pomisliti da nema malih stvari.“

Kategorija Mali kreativci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

3 × 4 =

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current month ye@r day *